KGHM: IT ma znaczenie
Meandry cyfrowej innowacji
Cyfrowa tożsamość zmieni gospodarkę
Państwo jest inteligentnym, odważnym i cierpliwym inwestorem
Adaptacja AI zdecyduje o randze naszej gospodarki
Optymistycznie o AI
CIO Roku 2007: ciągły rozwój, nauka, zdobywanie nowych umiejętności

Gala CIO Roku to święto środowiska polskich CIO – ogłoszenie werdyktu 16. edycji najważniejszego konkursu dla szefów IT polskich firm. Grono 120 CIO i CXO czołowych firm fetować będzie wybór CIO Roku 2018 i laureatów Diamentu CIO. Wieczorne, eleganckie spotkanie gromadzi doborowe grono CIO. W programie także doroczna debata oksfordzka: CIO vs twórcy i dostawcy technologii oraz wybór Agendy CIO 2019, która będzie programem działania Klubu w nadchodzącym roku. Nad Galą i Konkursem CIO patronat objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

18 października 2018, Warszawa
Spotkanie zakończone

Powszechne eID - tożsamość elektroniczna  w obszarze biznesowym - perspektywy, szanse, wyzwania. Efektywne i bezpieczne zarządzanie tożsamością w konwergentnym świecie cyfrowym. 

11 października 2018, Gdynia
Spotkanie zakończone

Temat spotkania, Pogranicze przyszłości. AI i RPA (Robotic Process Automation), jest, jak sam zauważył jego autor, Piotr Słomianny z MPWiK we Wrocławiu (Diament CIO 2017), wyzwaniem. I w pewnym sensie, otwarciem dyskusji. Czy robotyzacja to zaawansowana automatyzacja procesów, czy jest możliwa bez sztucznej inteligencji? Jakie niesie wyzwania, szanse i ryzyko? Najlepszy wstęp do tej dyskusji da wystąpienie Grażyny Musiatowicz-Podbiał, także laureatki ostatniego konkursu CIO Roku (Diament CIO 2017), która opowie w jaki sposób jej dokonania w Nest Banku otwierają pole do wprowadzania rozwiązań należących właśnie do kategorii gorących, pionierskich trendów. 

13 września 2018, Warszawa
Spotkanie zakończone

AI i RPA (Robotic Process Automation).  Czy robotyzacja to zaawansowana automatyzacja procesów? Czy RPA jest możliwe bez AI?