Marcowy Klub CIO: Dlaczego AI?
Klub CIO: kto jest właścicielem cyfrowej transformacji?
Czy nowa generacja usług biznesowych z Polski podbije świat?
Badanie Klubu CIO. CIO Insight: robotyzacja procesów biznesowych
Żegnaj, Darku!
Dlaczego (bez)krytycznie o 5G?

Cyberataki na środowiska Internetu Rzeczy  Należy spodziewać się cyberataków ukierunkowanych na wrażliwe środowiska Internetu Rzeczy: inteligentne urządzenia medyczne, systemy samochodowe, „smart cities”.  Jak się zabezpieczać i minimalizować skutki potencjalnych zagrożeń? 

Spotkanie Klubu CIO w Warszawie - wrzesień 2019

12 września 2019, Warszawa

5G, Przemysł 4.0 i Internet Wszechrzeczy u bram firmowego IT  Jak przygotować IT, role w organizacji i procesy organizacji na rewolucję którą przynoszą technologie 5G, Przemysł 4.0 i Internet Wszechrzeczy. W jaki sposób do niej dojdzie? Czy IoT się uda bez standaryzacji transmisji, interfejsów, OS? Omówmy główne przeszkody praktycznej realizacji IoT i szanse ich pokonania. 

Spotkanie Klubu CIO w Warszawie - październik 2019

10 października 2019, Warszawa

Porażki, pomyłki, potknięcia. Prawdziwy bilans cyfryzacji Raporty z cyfrowej transformacji wydają się podejrzanie optymistycznie. Zachodzi obawa, że mamy do czynienia z powszechnym malowaniem trawy na zielono.  Czy naprawdę jesteśmy blisko ideału? Projekty się udają, automatyzacja i cyfryzacja postępuje… Czy aby nie mamy do czynienia z „propagandą sukcesu”? Omówmy otwarcie porażki, pomyłki, potknięcia. Poznajmy prawdziwy bilans cyfryzacji. 

Spotkanie Klubu CIO w Warszawie - listopad 2019

14 listopada 2019, Warszawa

CIO w świecie agresywnych dostawców  Fatalne zauroczenie biznesu technologią trwa. CIO musi czujnie reagować w świecie agresywnych dostawców rozmawiających bezpośrednio z biznesem. Jak zapobiec relacji szybko i prostą drogą prowadzącej do katastrofy – niespójnego, niestabilnego, niemożliwego do zarządzania IT hamującego lub niszczącego biznes? 

Gala CIO Roku 2019

5 grudnia 2019, Warszawa

Podczas wieczornej gali najważniejszego konkursu dla szefów IT w Polsce ponownie poznamy CIO Roku, którego dokonania w sposób istotny zmieniły sytuację całej organizacji, który wykazał się inicjatywą, charyzmą i odwagą, pokonał ograniczenia i najlepiej wykorzystał biznesowe szanse.

20 maja 2019, Warszawa
Spotkanie zakończone

Rok po RODO. Wpływ na projekty informatyczne Wpływ rozporządzenia o ochronie danych osobowych na projekty informatyczne jest faktem. Ile przedsięwzięć wstrzymano z powodu niejasności regulacji albo braku praktyki prawnej? I na odwrót: ile spraw możliwych jest do uruchomienia właśnie dzięki przecięciu wątpliwości przez RODO? 

25 kwietnia 2019, Warszawa
Spotkanie zakończone

RPA w praktyce przedsiębiorstw: rzeczywista potrzeba czy trend? Gdzie się udaje, a gdzie nie? Wymogi środowiska, bariery, katalog korzyść. Spójrzmy przez pryzmat biznesowych potrzeb na możliwości oferowane przez RPA. 

24 kwietnia 2019, Wrocław
Spotkanie zakończone

Raporty z cyfrowej transformacji wydają się podejrzanie optymistycznie. Czy naprawdę jesteśmy blisko ideału? Projekty się udają, automatyzacja i cyfryzacja postępuje… Czy aby nie mamy do czynienia z „propagandą sukcesu”? - pyta Ryszard Bryła, CIO PKP Energetyka i Diament CIO 2019 i proponuje dyskusję na ten temat w Klubie: omówmy otwarcie porażki, pomyłki, potknięcia. Poznajmy prawdziwy bilans cyfryzacji.