CEO 3/2016

W rozmowie z bohaterką z okładki nowego wydania „CEO Magazynu Top Menedżerów” pada stwierdzenie: „Cyfryzacja przywraca proporcje: pomaga skupić się na kliencie, a nie na sobie”. Jego autorką jest Sabine Sauter, która od roku stoi na czele Hewlett-Packard Enterprise. Powstaje nowa architektura cyfrowego biznesu, zmienna, dynamiczna. Gruntowne zmiany czekają nawet dojrzałe, świadome cyfrowo, biznesowo „okopane” rynki - uważa Sabine Sauter.

W nowym numerze przedstawiamy także opis cyfryzacji modelu biznesowego klasycznej korporacji z wielką historią – Robert Bosch. Z kolei Wojciech Południewski opowiada, jak scyfryzował swoją karierę i stanowisko szefa Global IT Operations w firmie Hempel zamienił na Group Director, Digital Business.

W numerze także o tym, czy liderem transformacji cyfrowej biznesu może stać się więc CIO, badaniach neurobiologów nad inteligencją roślin, LegalTech, czyli cyfryzacji usług prawnych; Crowdfunding – jako sposobie na sfinansowanie przedsięwzięć innowacyjnych; euroobligacjach, o sukcesji w firmach prywatnych. W sekcji styl życia temat arcypoważny – walki fizycznej i psychicznej o życie w opowieści Daniela Lewczuka.

W sekcji Liderzy przedstawiamy wywiady z nowym prezesem Integrated Solutions, Mariuszem Chochołkiem, i dawnym szefem GPW, Ludwikiem Sobolewskim, odnoszącym dziś sukcesy na fotelu szefa giełdy bukaresztańskiej.

Zapraszamy do lektury!

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.