Wtorkowy Przegląd Prasy

Facebook zaprezentuje nowy produkt… Technologiczni giganci coraz mocniejsi… Internet kluczem do szczęścia… Play i T-Mobile już z częstotliwościami. Prezes UKE podpisała decyzje… Największe niespodzianki największych targów komputerowych… Cztery etiopskie firmy na krótkiej liście Asseco… Japoński hit trafi do Europy…

COMPUTERWORLD

Nowy Microsoft Dynamics NAV oficjalnie dostępny na polskim rynku

Do sprzedaży oficjalnie trafiła zlokalizowana i dostosowana do polskich przepisów wersja systemu Microsoft Dynamics NAV 2013. Nowa wersja przeznaczonego dla firm średniej wielkości systemu to ponad 100 nowych funkcji, zmodernizowana architektura systemu i sposób licencjonowania oraz usprawnienia interfejsu.

RZECZPOSPOLITA

Technologiczni giganci coraz mocniejsi

Rośnie wartość rynkowa firm z sektora usług oraz nowych technologii. Spółki europejskie zostały najbardziej dotknięte spadkami wartości rynkowej. Amerykańscy giganci umacniają swoją pozycję.

Internet kluczem do szczęścia

Osoby zamieszkujące największe miasta na świecie są zgodne: dobry zasięg sieci komórkowej to jeden z pięciu najważniejszych czynników wpływających na życie w mieście.

GAZETA PRAWNA

Play i T-Mobile już z częstotliwościami. Prezes UKE podpisała decyzje

Zwycięzcy przetargu na rezerwację częstotliwości z pasma 1800 MHz otrzymają decyzje uprawniające do świadczenia usług mobilnego Internetu na terenie całego kraju. Przyznane częstotliwości zwiększą dostępność usług szerokopasmowych nie tylko na terenie aglomeracji miejskich, ale także na obszarach gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

WYBORCZA.BIZ

Największe niespodzianki największych targów komputerowych

Zaskoczyły nieobecnością kilku dużych firm oraz pomysłowymi produktami. Oto najciekawsze premiery targów Computex 2013.

PULS BIZNESU

Cztery etiopskie firmy na krótkiej liście Asseco

Asseco Group szuka partnera w Etiopii, z którym chce rozwijać sektor IT w tym kraju. Z 10 firm branych początkowo pod uwagę na krótkiej liście znalazły się 4, informują miejscowe media.

Japoński hit trafi do Europy

Najpopularniejsza japońska gra na urządzenia mobilne ma trafić na rynki europejskie.

Facebook zaprezentuje nowy produkt

Agencja Bloomberg podaje, że Facebook rozesłał zaproszenie na konferencję, która odbędzie się 20 czerwca. Firma ma pokazać nowy produkt.