Środowy Przegląd Prasy

Hyperion, najlepszy łazik na Marsa... P4 odpowiada na Nju Mobile i Heyah pod główną marką... Zmęczony bankowiec przelał przez przypadek 222 mln euro... Rzecznik Orange: nowa oferta Play to podróbka...

COMPUTERWORLD

Dostawcy rozwiązań SAP łączą siły w obszarze SCM

Firmy Hicron i SID Group zwarły porozumienie o współpracy w obszarze, wspierających zarządzanie łańcuchem dostaw, rozwiązań SAP SCM. Według przedstawicieli obu firm jest to inicjatywa unikalna w skali Europy.

RZECZPOSPOLITA

Łowcy okazji ze smartfonem

Błyskawicznie rośnie popularność aplikacji do wyszukiwania różnego typu promocyjnych ofert w Internecie.

P4 odpowiada na Nju Mobile i Heyah pod główną marką

Choć z formy zaproszenia na dzisiejszą konferencję (pojawiło się w nim słowo "refreshment") operatora sieci Play można by wnioskować, że zaproponuje użytkownikom ofertę pod wygaszaną od pewnego czasu marką Fresh tak się jednak nie stało.

Zmęczony bankowiec przelał przez przypadek 222 mln euro

Bardzo zmęczony niemiecki bankier dokonał przelewu na zawrotna sumę ponad 222 mln euro. Wszystko to przez sen. Jak? Zasnął na klawiaturze, z palcem wskazującym na klawiszu z cyfrą 2.

GAZETA PRAWNA

Rzecznik Orange: nowa oferta Play to podróbka

"Formuła Mini Max pachnie mi subtelnie zrobioną… podróbką. Na pewno nic w ofercie rewolucyjnego i mamy do czynienia raczej z nadrabianiem dystansu niż ucieczką do przodu." - komentuje nowa ofertę Play, rzecznik Orange Wojciech Jabczyński.

PULS BIZNESU

Hyperion, najlepszy łazik na Marsa

Hyperion to łazik zespołu z Politechniki Białostockiej. Pojazd ma sześć niezależnie napędzanych i sterowanych kół, manipulator przegubowy, system GPS oraz system wizji. Jest przystosowany do poruszania się w terenie pustynnym, piaszczystym i kamienistym; może pokonywać wyniesienia nachylone nawet pod kątem 50 stopni.