Środowy Przegląd Prasy

Mozilla i Foxconn zbudują w duecie tablet… Pożyczka? Pokaż profil na FB… Hawe przejmie Mediatel… CD Projekt będzie sprzedawać filmy w sieci… Polkomtel: Przetarg na 1800 MHz przeprowadzony z naruszeniem prawa… Drukarka 3D pomogła lekarzom z Gliwic przy przeszczepie twarzy pacjenta… Firmy polubiły ubieranie w sieci…

RZECZPOSPOLITA

Pożyczka? Pokaż profil na FB

Firmy pozabankowe, oceniając zdolność kredytową, sprawdzają, 
co klient robi w Internecie.

Hawe przejmie Mediatel

Dziś po sesji giełdowej, w wieczornym komunikacie, budujące sieci światłowodowe Hawe potwierdziło doniesienia "Parkietu" z soboty: zamierza przejąć hurtownika telekomunikacyjnego - Mediatel.

CD Projekt będzie sprzedawać filmy w sieci

Spółka CDP.pl należąca do grupy CD Project testuje serwis filmowy.

GAZETA PRAWNA

Polkomtel: Przetarg na 1800 MHz przeprowadzony z naruszeniem prawa

Polkomtel otrzymał z UOKiK odpowiedź na pismo z prośbą o wyjaśnienie i wniosek o udostępnienie informacji publicznej w związku z materiałem określanym przez Urząd jako "Opinia Prezesa UOKiK" przedstawionym w toku prowadzonego przez UKE przetargu na rezerwację częstotliwości z zakresu 1800 MHz. Dzięki tym odpowiedziom możemy już z niemal 100% pewnością uznać, że zapowiadane przez Urząd "dogłębne analizy" nie istnieją - informuje w komunikacie Polkomtel.

WYBORCZA.BIZ

Drukarka 3D pomogła lekarzom z Gliwic przy przeszczepie twarzy pacjenta

Cztery trójwymiarowe wydruki modeli czaszki ofiary wypadku i zdrowego człowieka pomogły lekarzom z Centrum Onkologii w Gliwicach przy pierwszym w Polsce przeszczepie twarzy pacjenta.

PULS BIZNESU

Firmy polubiły ubieranie w sieci

Biznes obuwniczy i odzieżowy włączył się w drugą falę rozwoju e-commerce i dobrze na tym wychodzi.

Mozilla i Foxconn zbudują w duecie tablet

Hon Hai Precision Industry, czyli tajwański Foxconn, największy producent elektroniki i komponentów komputerowych na świecie, łączy siły z Mozillą do budowy urządzenia mobilnego - informuje Reuters.