Środowy Przegląd Prasy

Problemy ze stroną Allegro… Francuzi proponują Mirosława Gronickiego do rady TP… Facebook jednak tworzy własnego smartfona?... Laptopy z Windows 8 szkodliwe dla zdrowia?... Arogancki Apple przeprasza chińskich klientów… Galaxy S4 mini już w czerwcu?... Sześć państw przeciwko Google… Bez szacunku dla służbowego tabletu… Rekordowy połów fiskusa w sieci! Już 2 mln PIT-ów…

RZECZPOSPOLITA

Francuzi proponują Mirosława Gronickiego do rady TP

W związku z tym, że czterem obecnym członkom rady nadzorczej Telekomunikacji Polskiej wygasają mandaty, główny akcjonariusz telekomu zaproponował na ich miejsce nowe osoby. FT chce, aby 11 kwietnia podczas walnego zgromadzenia do rady nadzorczej powołano Gervaisego Pellissier, Erica Debroecka, Marca Ricau oraz Mirosława Gronickiego.

Facebook jednak tworzy własnego smartfona?

W najbliższy czwartek Facebook prawdopodobnie zaprezentuje własny telefon z systemem Android.

Laptopy z Windows 8 szkodliwe dla zdrowia?

Upowszechnienie komputerów przenośnych z dotykowymi ekranami może zwiększyć liczbę urazów wśród ich użytkowników - twierdzą lekarze.

Arogancki Apple przeprasza chińskich klientów

Dyrektor Apple Tim Cook przeprosił chińskich konsumentów za to, że standard oferowanych w Państwie Środka napraw gwarancyjnych odbiegał od warunków oferowanych w innych częściach świata.

GAZETA PRAWNA

Galaxy S4 mini już w czerwcu?

Nie opadł jeszcze kurz po wielkiej premierze Galaxy S4, a już pojawiły się pierwsze informacje dotyczące "mniejszego brata" flagowego smartfona Samsunga.

WYBORCZA.BIZ

PIT-y 2012: Rekordowy połów fiskusa w sieci! Już 2 mln PIT-ów

Padł zeszłoroczny rekord e-PITowania. Do wczorajszego poranka fiskus dostał siecią przeszło 2,090 mln rocznych zeznań podatkowych. Do końca rozliczeń został tymczasem jeszcze miesiąc.

PULS BIZNESU

Sześć państw przeciwko Google

Regulatorzy z największych europejskich rynków Google chcą wspólnie zmusić właściciela najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej do zmiany polityki prywatności.

Snajper 2 wystrzelił prawie ćwierć miliona razy

Choć City Interactive — twórca gry "Snajper 2" — milczy, to coraz więcej wiadomo o tym, jak sprzedaje się jego najnowsze dziecko.

Bez szacunku dla służbowego tabletu

Tego, co cudze lub wspólne, pracownik nie szanuje — wynika z badania przeprowadzonego przez agencję Dynamic Markets na zlecenie firmy Panasonic.

Problemy ze stroną Allegro

Po kilku godzin w końcu można połączyć się z platformą handlową Allegro.