Środowy Przegląd Prasy

Chińczycy atakują w sieci. Cyberwojna z Zachodem… Play składa wniosek o rezerwację pasma LTE, Sferia chce unieważnienia przetargu… Android dla wszystkich… Telekomy w niełasce… Nowy smartfon HTC One… CD Projekt pojedzie Ursusem…

COMPUTERWORLD

O stażach w IT, biurach karier i pierwszej pracy w raporcie Praktyki i staże w IT

Piszemy w nim m.in. o tym jak zbudować swoją wartość na rynku pracy poprzez udział w stażu, kogo szukają pracodawcy i jakie obowiązki mają stażyści, ile można zarobić na stażu i jak znaleźć pierwszą pracę w IT.

RZECZPOSPOLITA

Android dla wszystkich

Tablety i telefony z należącym do Google'a systemem chce produkować nawet HP.

Telekomy w niełasce

Nie tylko akcje Telekomunikacji Polskiej znalazły się ostatnio pod ostrzałem inwestorów. Spółki z tej branży są niepopularne także w innych krajach Europy.

Play składa wniosek o rezerwację pasma LTE, Sferia chce unieważnienia przetargu

Wbrew niedowierzaniem niektórych, P4, operator sieci Play, jeden z dwóch zwycięzców przetargu na częstotliwości z zakresu 1800 MHz poinformował dziś, że złożył wnioski o rezerwację wszystkich trzech bloków pasma zdobytych w ub. tygodniu. Zaoferował za nie blisko 500 mln zł.

GAZETA PRAWNA

Nowy smartfon HTC One

Gigant elektroniki HTC zaprezentował nowy smartfon. Aparat HTC One ma pomóc firmie w odzyskaniu utraconej pozycji na rynku.

WYBORCZA.BIZ

Chińczycy atakują w sieci. Cyberwojna z Zachodem

Ściśle tajna jednostka chińskiej armii to najgroźniejsi cyberterroryści świata - ujawnia w sensacyjnym raporcie amerykańska firma pilnująca bezpieczeństwa w internecie.

PULS BIZNESU

CD Projekt pojedzie Ursusem

Firma z branży gier komputerowych nawiązała współpracę z producentem traktorów. Liczą na setki tysięcy graczy.