Środowy Przegląd Prasy

Google musi zmienić politykę prywatności… Allegro kupuje Wykop… Wzrósł zysk, spadły przychody Grupy TP SA… W oczekiwaniu na iPada Mini… PARP zachęca do zakładania własnych firm… Paweł Owczarek dyrektorem Unizeto Technologies… W internecie nie wolno mówić dosadniej…

RZECZPOSPOLITA

W oczekiwaniu na Mini

Apple rozpoczął wysyłanie zaproszeń na firmową imprezę zaplanowaną na 23 października bieżącego roku. Spekuluje się, że zaprezentuje na niej nowego mniejszego iPada.

PARP zachęca do zakładania własnych firm

Narodowy Program Przedsiębiorczości zainicjowała we wtorek Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Program adresowany jest do osób w wieku 19-49 lat, które chcą otworzyć własny biznes.

Allegro kupuje Wykop

Potentat internetowego handlu kupił jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych.

GAZETA PRAWNA

Paweł Owczarek dyrektorem Unizeto Technologies

Na stanowisko dyrektora biznesowego centrum danych w powołano Pawła Owczarka.

PULS BIZNESU

SN: w internecie nie wolno mówić dosadniej

Komentarze w internecie nie mogą być bardziej dosadne niż w tradycyjnych mediach; mogą one nawet być bardziej szkodliwe - uznał Sąd Najwyższy i zwrócił do ponownego zbadania jeden wątek sprawy zniesławienia burmistrz Mosiny przez blogera.

Wzrósł zysk, spadły przychody Grupy TP SA

W trzecim kwartale 2012 r. według wstępnych szacunków, zysk netto Grupy TP SA zwiększył się o 14,1 proc. do 307 mln zł z 269 mln rok wcześniej.

Francja: Google musi zmienić politykę prywatności

Nadzorująca ochronę danych francuska Państwowa Komisja Informatyki i Wolności (CNIL) oświadczyła we wtorek, że firma Google musi wprowadzić poprawki do przyjętych w marcu nowych zasad swej polityki prywatności, by były zgodne z dyrektywami UE ws. ochrony sfery prywatnej.