Środowy Przegląd Prasy

Solorz-Żak też widzi pieniądze w serwerach... iPhone 5: zamieszanie z kartami popsuło premierę nowego telefonu Apple... RSA: Amerykańskie banki na celowniku cyber-złodziei z Europy Wschodniej...

COMPUTERWORLD

Inteligentne miasto umie wykorzystać swoje zasoby

O próbach definicji inteligentnego miasta, źródłach finansowania przedsięwzięć z tej dziedziny i miastach "kompaktowych" rozmawiamy z dr. Janem Olbrychtem, posłem do Parlamentu Europejskiego.

RSA: Amerykańskie banki na celowniku cyber-złodziei z Europy Wschodniej

Analitycy spółki RSA ostrzegają przed dużym i zorganizowanym atakiem na amerykańskie banki. Jego celem jest kradzież pieniędzy z kont klientów.

RZECZPOSPOLITA

Firmowe e-skrzynki są bardzo dziurawe

Blisko połowa firm straciła w ciągu ostatniego roku dane przechowywane w e-mailach lub dokumentach służbowych

PARKIET

Solorz-Żak też widzi pieniądze w serwerach

Miliarder buduje własne centrum przetwarzania danych, zamiast korzystać z usług firm zewnętrznych. To najprawdopodobniej próba zdobycia części tortu wartego już 1 mld zł.

GAZETA PRAWNA

iPhone 5: zamieszanie z kartami popsuło premierę nowego telefonu Apple

Tysiące telefonów do salonów firmowych, godziny nerwów i rozpaczliwe poszukiwanie właściwej karty, czyli o co chodzi ze zmianą kart SIM w najnowszym telefonie marki Apple.

NETWORLD

Okablowanie - jak przeżyć w gąszczu norm i standardów

Znajomość specyfikacji i norm dotyczących okablowania strukturalnego jest wiedzą niezbędną dla profesjonalistów zajmujących się sieciami, ale przydatną również dla menedżerów planujących budowę lub modernizację infrastruktury IT. Pod tym względem panuje chaos informacyjny i brak zrozumienia, jakie znaczenie mają różne obowiązujące obecnie normy, specyfikacje i certyfikaty.