Środowy Przegląd Prasy

Orange nie rezygnuje z przejęć spółek IT… Sprzedaż Apple’a winduje Toshibę… Lenovo startuje z telewizją na Androida… Grupa TP chce sprzedać ponad 250 nieruchomości w Polsce… Bilety na pociągi międzynarodowe już w internecie… Mobilna aplikacja Euroinformer pomoże kibicom w czasie Euro 2012… Google + Hangouts On Air dostępne dla wszystkich… Orange uruchamia telewizję mobilną…

COMPUTERWORLD

Comarch: 150 nowych funkcji w systemie ALTUM

Nowa wersja najmłodszego systemu ERP oferowanego przez krakowski Comarch zawiera nowe funkcjonalności związane m.in. z obsługą procesów logistyki, finansów, księgowości, a także obszaru CRM i analiz biznesowych. ALTUM w wersji 5.4 pozwala również na łatwą integrację z internetową galerią handlową firmy Comarch.

ING promuje konto internetowe instalując WIFI w autobusach miejskich

ING Bank Śląski kontynuuje akcję "WIFI Express", promującą internetowe Konto Direct. Od 7 maja do końca czerwca po 12 polskich miastach będą jeździły autobusy komunikacji miejskiej wyposażone w darmowy dostęp do Internetu. Pomarańczowe autobusy będą oznaczone hasłem "Tu masz darmowy Internet od ING".

***PROMOCJA***

Jak zaplanować swoją karierę?

www.computerworld.pl/praca/

Wejdź i sprawdź aktualności z rynku IT, informacje o Pracodawcach i oferty pracy.

RZECZPOSPOLITA

Grupa TP chce sprzedać ponad 250 nieruchomości w Polsce

Grupa Telekomunikacji Polskiej chce sprzedać ponad 250 nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych i mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie całego kraju - poinformowała spółka w komunikacie.

Sprzedaż Apple’a winduje Toshibę

Japoński producent czipów zyskuje dzięki rosnącej sprzedaży urządzeń firmy z logo jabłka.

Bilety na pociągi międzynarodowe już w internecie

PKP Intercity wprowadziło możliwość kupowania pierwszych biletów na połączenia międzynarodowe przez Internet.

Orange nie rezygnuje z przejęć spółek IT

Orange Polska (Grupa TP) nie rezygnuje z planów przejęć w segmencie IT - powiedział dziś dziennikarzom Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel, komórkowej spółki z grupy Orange Polska.

GAZETA PRAWNA

Mobilna aplikacja Euroinformer pomoże kibicom w czasie Euro 2012

Euro Informer - tak nazywa się nowa aplikacja na telefony komórkowe stworzona przez firmę Mobillasoft. Euro Informer pozwoli wszystkim kibicom na szybkie i łatwe uzyskanie informacji potrzebnych do sprawnego poruszania się po mieście.

Debiut Facebooka: tłumy potencjalnych inwestorów w nowojorskim Sheratonie

Mark Zuckerberg i jego najbliżsi współpracownicy prezentowali wczoraj w nowojorskim Sheratonie perspektywy dalszego rozwoju Facebooka, pozyskiwania nowych użytkowników i partnerów.

Google + Hangouts On Air dostępne dla wszystkich

W ubiegłym roku Google udostępnił usługę Hangouts On Air wybranym partnerom, pozwalając im na organizację spotkań na żywo ze swoimi przyjaciółmi i fanami, które mógł oglądać cały świat. Teraz ta usługa dostępna jest dla wszystkich użytkowników z całego świata.

WYBORCZA.BIZ

Orange uruchamia telewizję mobilną. Tu i Tam podbije rynek?

20 kanałów telewizyjnych i 50 filmów do obejrzenia "na życzenie" - to startowa oferta telewizji Tu i Tam stworzonej przez Orange Polska.

PULS BIZNESU

Lenovo startuje z telewizją na Androida

Lenovo, drugi na świecie producent komputerów osobistych poinformował, że w dziewięciu chińskich miastach rozpocznie sprzedaż telewizorów z możliwością łączenia się z internetem.

NETWORLD

Urządzenia mobilne: jaka strategia dla BYOD?

Chronić dane czy kontrolować urządzenia mobilne? Jak umożliwić pracę prywatnych urządzeń bez narażania firmowych danych?