Poniedziałkowy Przegląd Prasy

Koniec złotej ery telekomów. Inwestorzy żegnają się z dywidendą… Nie działa internet, awaria sieci komórkowej? To czemu płacimy pełny abonament… Dobijanie Motoroli… IBM, razem z partnerami, chce zaatakować rynek MSP… Facebook bardziej przyjazny firmom i markom… Rusza cyfrowy wyścig… Oprogramowanie dla mikrusów… People Can Fly zaatakuje rynki grą Gears of War: Judgment… Od zera do KickStartera - crowdfunding podbija świat… Zawody robotów na Politechnice Warszawskiej…

COMPUTERWORLD

Konkurencja w tej samej hali - Rittal i Stulz

Oprócz Rittala, którego szafy oraz system zasilania i chłodzenia jest bardzo dobrze znany w Polsce.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga prosto z targów CeBIT!

RZECZPOSPOLITA

People Can Fly zaatakuje rynki grą Gears of War: Judgment

19 marca na sklepowych półkach na całym świecie zadebiutuje gra "Gears of War: Judgment" stworzona przez People Can Fly.

Rusza cyfrowy wyścig

Żeby zawalczyć o widza, nowe kanały naziemnej telewizji cyfrowej będą musiały lepiej zadbać o ofertę programową. To od niej zależy ich powodzenie.

Facebook bardziej przyjazny firmom i markom

Strumień wiadomości będzie teraz lepiej eksponował treści wysyłane przez firmy, które "polubiliśmy".

Dobijanie Motoroli

Google ogłosił, że zwolni 10 proc. załogi przejętego przed niemal dwoma laty producenta telefonów komórkowych. Czy to koniec Motoroli?

IBM, razem z partnerami, chce zaatakować rynek MSP

Z Alesem Bartunkiem, dyrektorem generalnym IBM na Polskę i Kraje Bałtyckie rozmawia Dariusz Wolak.

GAZETA PRAWNA

Od zera do KickStartera - crowdfunding podbija świat

Masz pomysł na genialny biznes? Nie musisz już stać w długich kolejkach po kredyt bankowy ani też zmagać się z humorami inwestorów. Zamiast tego skorzystaj z crowdfundingu - nowatorskiego sposobu pozyskiwania kapitału.

Nie działa internet, awaria sieci komórkowej? To czemu płacimy pełny abonament

Wielu Polaków bagatelizuje problem braku dostępu do usług czy pomyłek związanych z zamówionym pakietem u operatora. Przez własne lenistwo i brak wiedzy tracimy pieniądze. Nie musi tak być.

WYBORCZA.BIZ

Koniec złotej ery telekomów. Inwestorzy żegnają się z dywidendą

Europejskie firmy telekomunikacyjne informują kolejno o zmniejszaniu lub niewypłacaniu dywidend. To koniec pewnej epoki, bo nawet gdy w kryzysie ceny akcji spadały, inwestorzy mogli liczyć na doroczne wpływy na konto.

PULS BIZNESU

Zawody robotów na Politechnice Warszawskiej

Konstruktorzy prawie 120 robotów z całej Polski spotkali się w sobotę na Politechnice Warszawskiej na zawodach Robomaticon. Roboty walczą w różnych konkurencjach o miano najszybszych czy najsprytniejszych.

Oprogramowanie dla mikrusów

Dzięki aplikacjom CRM nawet małe firmy odniosą duże korzyści biznesowe.