Poniedziałkowy Przegląd Prasy

Padają wirtualni operatorzy… Kolejna pula na współpracę firm i nauki… Ostrożnie z e-płatnościami… Facebook czyści portal… Technologia, która mija się z rynkiem… Zakładał Facebooka, dziś jest aniołem biznesu i niekonwencjonalnym filantropem… Internauci nabijają sie z iPhone'a 5 Apple'a… Producent gry komputerowej Wiedźmin wizjonerem roku…

COMPUTERWORLD

Jak wybrać system do firmowej komunikacji i obsługi klienta?

O rynku i możliwościach systemów zunifikowanej komunikacji będzie mowa na seminarium "Inwestuj z głową: Technologie komunikacji biznesowej i obsługi klienta.

RZECZPOSPOLITA

Kolejna pula na współpracę firm i nauki

Od dziś Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości znów przyjmuje wnioski o dotacje na powiązania sfer nauki i biznesu. Ich pula wynosi 150 mln zł.

Ostrożnie z e-płatnościami

Wzrost popularności systemów e-płatności przyciąga coraz więcej oszukańczej aktywności. Eksperci z Kaspersky Lab radzą jak nie wpaść w sidła cyberprzestępców.

Padają wirtualni operatorzy

Sieci korzystające z cudzych masztów potrzebują albo wielkich pieniędzy, albo rynkowej niszy.

GAZETA PRAWNA

Dustin Moskovitz: Zakładał Facebooka, dziś jest aniołem biznesu i niekonwencjonalnym filantropem

Dustina Moskovitza nic już nie łączy z FB. Dziś jest cenionym aniołem biznesu oraz niekonwencjonalnym filantropem.

Internauci nabijają sie z iPhone'a 5 Apple'a

W sieci pojawia się coraz więcej wpisów krytykujących, a nawet wyśmiewających nowy model iPhonea. W smartphonie przeprowadzono również aktualizację systemu operacyjnego i to właśnie tam pojawiły się największe błędy.

Adam Kiciński: Producent gry komputerowej Wiedźmin wizjonerem roku

Prezes notowanego na warszawskiej giełdzie producenta i dystrybutora gier - CD Projekt RED - został laureatem konkursu Wizjonerzy 2012. Nagroda przyznawana przez Dziennik Gazetę Prawną to kolejne bardzo prestiżowe wyróżnienie jakie otrzymał Adam Kiciński.

PULS BIZNESU

Facebook czyści portal

Największy portal społecznościowy świata zaczął usuwać fałszywe konta.

Technologia, która mija się z rynkiem

Połączenie świata rzeczywistego z wirtualnym miało być rewolucją w komunikacji. Ale kody QR w Polsce przebijają się z trudem.

NETWORLD

Szef Intela: Windows 8 zadebiutuje z błędami

Windows 8, najnowszy system Microsoftu trafi na rynek jako produkt nie w pełni ukończony, a jego błędy mogą przez pewien czas irytować klientów - stwierdził w czasie spotkania z pracownikami Paul Otellini, szef Intela.

Co było przed Google?

Niedawno Google święciło 14 lecie istnienia. Jak wyglądało wyszukiwanie w internecie przed pojawieniem się tego narzędzia?