Piątkowy Przegląd Prasy

Blogerzy zapraszają na zakupy… Już nie książki telefoniczne, tylko aplikacje mobilne… Komputronik uruchomił megastore w Warszawie… Facebook zmuszony do usunięcia konta… nju.mobile pokazał cennik: 57 zł za wszystko… KE rozpoczęła konsultacje o propozycjach Google ws. reklam w sieci… Boni: W lipcu lista strategicznych inwestycji w ramach Polski Cyfrowej…

COMPUTERWOLRD

Asseco chce przejąć tureckiego dostawcę aplikacji SFA

Potencjalny zakup tureckiej spółki wzmocniłby ofertę Asseco w segmencie rozwiązań mobilnych wspierających procesy sprzedażowe w sektorze FMCG. Ewentualna transakcja może zostać sfinalizowana jeszcze w tym roku.

RZECZPOSPOLITA

Już nie książki telefoniczne, tylko aplikacje mobilne

Firmy z sektora yellow pages przenoszą się do Internetu, a teraz wchodzą też na urządzenia mobilne.

Komputronik uruchomił megastore w Warszawie

Poznański sprzedawca sprzętu IT liczy, że w ciągu dwóch lat odzyska pieniądze zainwestowane w nowy sklep.

GAZETA PRAWNA

Facebook zmuszony do usunięcia konta

Brazylijski sąd nakazał gigantowi Facebook usunięcie konta należącego do nieżyjącej kobiety. Wnioskowała o to matka zmarłej.

WYBORCZA.BIZ

nju.mobile pokazał cennik: 57 zł za wszystko

Za rozmowy, SMS-y i internet bez limitu liczy sobie o jedną trzecią mniej niż konkurenci. Ci, by nie stracić, muszą zareagować. Pierwszy zrobił to Play.

PULS BIZNESU

KE rozpoczęła konsultacje o propozycjach Google ws. reklam w sieci

Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje w sprawie przedłożonych przez Google rozwiązań dotyczących wyszukiwania w internecie i reklam w wyszukiwarkach. Koncern przedstawił je w kwietniu, gdy KE wyraziła wątpliwości, czy nie są łamane przepisy antymonopolowe.

Boni: W lipcu lista strategicznych inwestycji w ramach Polski Cyfrowej

W lipcu ma być gotowa lista strategicznych inwestycji, które będą zrealizowane z pieniędzy z programu operacyjnego Polska Cyfrowa w nowej perspektywie finansowej UE - poinformował w czwartek w Białymstoku minister administracji i cyfryzacji Michał Boni.

Blogerzy zapraszają na zakupy

36 proc. internautów twierdzi, że blogi stanowią ważne źródło informacji.