Piątkowy Przegląd Prasy

Cena docelowa Google podniesiona do 1000 USD… Kredyty dla przedsiębiorców przez Internet… CD Projekt wyda Wiedźmina 3 na konsolę PS4… Netia w gronie firm dywidendowych… Apple-Rosja twarzą w twarz… Playstation 4 oficjalnie zapowiedziana. Do gry wykorzystamy też tablety… Szpieg na Facebooku ochroni twoją markę…

COMPUTERWORLD

Oracle łata Javę, następne aktualizacje będą wydawane częściej, niż dotąd

Najnowsze aktualizacje usuwają najważniejsze podatności, w tym pięć, których nie załatano w poprzedniej paczce poprawek.

RZECZPOSPOLITA

Kredyty dla przedsiębiorców przez Internet

Idea Bank uruchomił system do automatycznej weryfikacji wniosków kredytowych składnych online przez mikroprzedsiębiorstwa.

Netia w gronie firm dywidendowych

128 mln zł w tym, 145 mln zł w przyszłym roku chce wypłacić inwestorom operator. Jego akcje są atrakcyjniejsze niż lokata.

CD Projekt wyda Wiedźmina 3 na konsolę PS4

Nowa gra o Wiedźminie, tworzona przez giełdową spółkę, będzie jednym z pierwszych tytułów, które ukażą się w wersji na nową konsolę PlayStation 4.

Apple-Rosja twarzą w twarz

Amerykanie zrezygnowali z pośredników na rynku rosyjskim. Bezpośrednia sprzedaż ma zmniejszyć ceny Apple o 5 procent.

GAZETA PRAWNA

Playstation 4 oficjalnie zapowiedziana. Do gry wykorzystamy też tablety

Wielkim rozczarowaniem wszystkich graczy zakończyła się konferencja Sony w Nowym Jorku. Oficjalnie zapowiedziano konsolę Playstation 4, ale samego produktu nie zobaczyliśmy. Wiemy natomiast jak będzie wyglądał nowy kontroler do gry. Sprzęt ma trafić do sklepów jeszcze w grudniu 2013.

PULS BIZNESU

Szpieg na Facebooku ochroni twoją markę

Strategie Monitoring mediów społecznościowych wykrywa źródła kryzysów, ale pokazuje też, kim są liderzy opinii o danych markach.

Cena docelowa Google podniesiona do 1000 USD

Analitycy Bernstein Research podwyższyli cenę docelową akcji Google z 820 USD do 1000 USD.