Piątkowy Przegląd Prasy

Wielka trójka zaczyna obniżać ceny połączeń do Play… Comp wykluczony z internetowego przetargu… Walka na szybki Internet… Rekordowe wyniki Lenovo… Ericsson utrzymał wyniki z poprzedniego roku… Jak wykorzystać potencjał Facebooka dla działań marketingowych?... Złota zasada operatorów: złowić klienta i sprawić, by płacił jeszcze więcej… Facebook ujawnił nowy rekord…

COMPUTERWORLD

Nowe BlackBerry: galeria faktów

Data 30 stycznia 2013 to jeden z najważniejszych momentów w historii producenta BlackBerry. Dzień premiery nowego systemu operacyjnego BlackBerry10 oraz opartych na nim urządzeń z pewnością zaważy na dalszych losach kanadyjskiego koncernu.

***reklama***

Światowi eksperci IT Governance i bezpieczeństwa informacji w Polsce!

Jakie są najnowsze standardy zarządzania i nadzoru IT? Jakie wyzwania czekają w 2013 r. branżę informatyczną w obszarze bezpieczeństwa informacji i jak skutecznie chronić dane firmy przed zagrożeniami z zewnątrz? Dowiesz się tego od międzynarodowych autorytetów IT Security na VI Konferencji Semafor: Security-Management-Audit Forum, 5-6 marca 2013 r. w Warszawie.

RZECZPOSPOLITA

Wielka trójka zaczyna obniżać ceny połączeń do Play

Za sprawą zażegnania sporów o nowe stawki MTR tanieją również ceny detaliczne rozmów do sieci Play. Pierwszy na ten ruch zdecydował się Polkomtel.

Walka na szybki Internet

Telewizje kablowe będą w tym roku największym wygranym w walce o abonentów stacjonarnego Internetu - i to nie dzięki obniżkom cen.

Rekordowe wyniki Lenovo

To był najlepszy kwartał w historii drugiego producenta komputerów PC na świecie.

Ericsson utrzymał wyniki z poprzedniego roku

Sprzedaż roczna pozostała bez zmian względem 2011 roku, ale ostatni kwartał okazał się lepszy niż analogiczny okres poprzedniego roku.

GAZETA PRAWNA

Jak wykorzystać potencjał Facebooka dla działań marketingowych?

Na przestrzeni ostatnich miesięcy nastąpił wyraźny zwrot w formie działań marketingowych prowadzonych na Facebooku. Serwis przestaje być miejscem na którym trzeba "po prostu być", a staje się kolejnym kanałem komunikacji marketingowej.

Złota zasada operatorów: złowić klienta i sprawić, by płacił jeszcze więcej

Ceny usług sieci telefonicznych niby spadają, ale często płacimy za nie więcej. To dlatego, że operatorzy wprowadzają opłaty za usługi, które były darmowe. Muszą sobie odbić za promocje.

PULS BIZNESU

Comp wykluczony z internetowego przetargu

Konsorcjum Compu wykluczono z przetargu na partnerstwo publiczno-prywatne dla budowy sieci szerokopasmowej województwa mazowieckiego.

Facebook ujawnił nowy rekord

Użytkownicy Facebooka pierwszego stycznia tego roku umieścili w portalu 600 mln fotografii .