Nasz patronat

CIO Magazyn Dyrektorów IT jest patronem medialnym książki „Systemy informatyczne w zarządzaniu procesami workflow”, która w lipcu br. ukaże się nakładem wydawnictwa PWN.

Już w lipcu br. nakładem wydawnictwa PWN ukaże się książka „Systemy informatyczne w zarządzaniu procesami workflow”.

Autorem i redaktorem książki jest dr inż. Bartłomiej Gawin, adiunkt w Katedrze Informatyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego; menedżer procesów biznesowych SESCOM SA.

To pierwsza pozycja na rynku przedstawiająca obszary cyklicznego zarządzania procesami biznesowymi – od ich projektowania, poprzez informatyzację, analizę, poprawę i optymalizację, aż do ponownego utworzenia nowych definicji procesów, dostosowanych do rzeczywistych uwarunkowań i potrzeb biznesowych. Zawiera analizy procesów biznesowych za pomocą algorytmów workflow mining, coraz bardziej popularne w krajach rozwiniętych, obejmujące coraz więcej obszarów w biznesie, instytucjach państwowych i organizacjach. Podaje ciekawe przykłady wykorzystania systemów IT do projektowania, informatyzacji i symulacji procesów biznesowych, zgodne z trendami komercyjnymi projektów informatycznych.

CIO Magazyn Dyrektorów IT jest patronem medialnym książki.