Jan Zimowicz CMO w ING Życie i ING UF

Od 1 kwietnia br. Jan Zimowicz został nowym członkiem zarządów ING Życie i ING UF odpowiedzialnym za marketing.

Jan Zimowicz, członek zarządu ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i ING Usługi Finansowe S.A.

Jan Zimowicz, członek zarządu ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i ING Usługi Finansowe S.A.

Jak podały w komunikacie spółki, Jan Zimowicz jest doświadczonym menedżerem z osiągnięciami zawodowymi w tworzeniu i rozwijaniu strategii, doradztwie biznesowym, nadzorowaniu obszarów sprzedaży i zarządzaniu zmianą. Zarządzał międzynarodowymi zespołami projektowym pracując na rzecz klientów z różnych branż. Za swoje kluczowe atuty uważa komunikatywność, zorientowanie na perspektywę kliencką, a także otwartość, bezpośredniość i skłonność do współpracy. Jego najważniejszym wyzwaniem w obecnym i kolejnych kwartałach będzie przygotowanie i przeprowadzenie firm przez proces rebrandingu (spółki ubezpieczeniowe i inwestycyjne zostały wydzielone z Grupy ING i 20 lipca br. zmieniają w Polsce nazwy na Nationale-Nederlanden).

Jan Zimowicz ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sektorze usług finansowych, doradztwie w dziedzinie zarządzania oraz w konsultingu IT. Realizował szereg projektów w bankowości, branży ubezpieczeniowej, telekomunikacji, produkcji i sektorze publicznym.

Zobacz również:

Posiada tytuł Executive MBA nadany przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Anna Grzelońska, która do tej pory była członkiem zarządów ING TUnŻ i ING UF odpowiedzialnym za marketing, pozostaje w ich składzie. Nadzoruje obszary obsługi klienta, technologii informatycznej i administracji.

Źródło: ING Życie i ING UF