Innowacje biznesowe i technologiczne prowadzą do sukcesu

Nowoczesna analityka, zarządzanie płynnością i ryzykiem, nowe sposoby zaangażowania klientów, innowacyjne podejście do zakupów, scenariusze biznesowe wspierane przez technologie SAP z obszarów in-memory, rozwiązań mobilnych i chmurowych – to tematy, które będą szeroko dyskutowane podczas tegorocznej konferencji SAP Forum Polska.

Największe wydarzenie SAP organizowane dla klientów – obecnych i potencjalnych – oraz partnerów odbędzie się w dniach 11–13 czerwca 2014 r. w Hotelu Sheraton Conference & SPA w Sopocie.

W czasie spotkania, realizowanego w tym roku pod hasłem „Innovation through Simplification”, będą omawiane najnowsze kierunki rynkowe i prezentowane innowacyjne rozwiązania dla biznesu i instytucji publicznych. Uczestnicy będą mieli okazję poznać przykłady zmian modeli biznesowych i wdrożeń, które udało się zrealizować dzięki innowacjom firmy SAP zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zobacz również:

Oto wybrane tematy konferencji: Innowacje w modelach biznesowych, czyli jak osiągnąć przewagę konkurencyjną – dyskusja panelowa; Innovation through Simplification; SAP Enterprise Support w praktyce; SAP Fiori – pełne wsparcie procesów biznesowych w każdym miejscu i na dowolnym urządzeniu; Nowoczesne formy edukacji – dostępne na wyciągnięcie ręki; Globalizacja w SAP – rozwiązania bez granic; Ludzkie oblicze chmury. Przewidziany jest także wykład gościa specjalnego.

Oprócz wykładów ekspertów, dyskusji panelowej i prezentacji sukcesów firm osiągniętych dzięki rozwiązaniom organizatora, odbędą się także sesje networkingowe i roundtable, które sprzyjają wymianie doświadczeń oraz dyskusji o kierunkach rozwoju finansów analityki, sprzedaży, serwisu i marketingu, zarządzania zamówieniami i zakupami. Sesje równoległe będą prowadzone w czterech blokach tematycznych:

1. Analityka biznesowa, finanse i controling;

2. Zakupy, zaopatrzenie i zasoby;

3. Sprzedaż, serwis, marketing;

4. Technologie, zarządzanie IT.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji kadrę zarządzającą, osoby odpowiedzialne za realizację strategii biznesowej oraz specjalistów IT, którzy wspierają biznes we wdrażaniu rozwiązań IT.

CIO Magazyn Dyrektorów IT jest patronem medialnym wydarzenia.