Galeria Klubu CIO

Gala Klubu CIO to moment, w którym pędzący czas CIO na chwilę się zatrzymuje. Jest okazją do tego, by z dystansem popatrzeć na siebie i docenić tych, którzy w środowisku CIO się wyróżniają.

Gala Klubu CIO to moment, w którym pędzący czas CIO na chwilę się zatrzymuje. Jest okazją do tego, by z dystansem popatrzeć na siebie i docenić tych, którzy w środowisku CIO się wyróżniają.

Drugą edycję Konkursu CIO Roku mamy już za sobą. Tym razem uroczysta Gala, na której ogłosiliśmy zwycięzców konkursu, miała miejsce wieczorem 30 listopada 2004 r. w Klubie Traffic w Warszawie. W pierwszym numerze magazynu CIO informowaliśmy o wynikach konkursu, dziś przypominamy, że CIO Roku 2004 została Dorota Poniatowska-Mańczak z Banku Zachodniego WBK S.A., drugie miejsce zajął Andrzej J. Galik z Thomson multimedia Polska, a trzecie miejsce ex aequo Sławomir Kierner z Procter & Gamble oraz Tomasz Romanowski z Alstom Power.

Galeria Klubu CIO
Galeria Klubu CIO

Iwona D. Bartczak i Wiktor Zborowski w dialogu scenicznym

Galeria Klubu CIO

Dorota Poniatowska-Mańczak - CIO Roku 2004 i Henryk Baniowski - CIO Roku 2003

Galeria Klubu CIO

Zespół jazzowy Staff Only i jego basista, CIO w Alstom Power - Tomasz Romanowski (w krawacie)

Program galowego wieczoru tematycznie związany był z golfem, sportem, o którym mówi się, że zbliża do siebie ludzi, uczy szacunku dla partnerów, a także stwarza okazje do dobrego załatwiania interesów. O tym, ile w tym prawdy i co z tego wynika dla CIO, w sposób całkiem poważny, a chwilami mocno dowcipny, z Wiktorem Zborowskim (wytrawnym golfistą i znanym aktorem) rozmawiała Iwona D. Bartczak, redaktor naczelny magazynu CIO. Akcentów golfowych było jednak więcej. Firma Matrix.pl zakupiła dla wszystkich nagrodzonych sprzęt do gry w golfa, a Klub Golfowy w Rajszewie ufundował członkostwo w swoim Klubie i lekcje gry w golfa dla laureatów. Zwyciężczyni konkursu dodatkowo otrzymała nagrodę ufundowaną przez firmę Tourismus Salzburg GmbH, reprezentowaną przez Austriacki Ośrodek Informacji Turystycznej. Jest to bardzo atrakcyjna wycieczka do Salzburga. CIO Roku otrzymała także szkolenie z zakresu zarządzania projektami od sponsora Klubu CIO, firmy MT&DC.

Na specjalne podkreślenie zasługuje koncert zespołu Staff Only, który miał miejsce podczas Gali. Kompozycje, które usłyszeliśmy, swoim wysokim poziomem naprawdę zapierały dech w piersiach. Zapomnieć też nie można, że liderem zespołu, a zarazem jego basistą i kompozytorem jest Tomasz Romanowski, CIO w Alstom Power, finalista obu dotychczasowych edycji Konkursu CIO Roku.

W tym roku Gala zgromadziła ponad stu gości, byli to nie tylko członkowie elitarnego Klubu CIO, ale także ich przełożeni i sponsorzy klubowi: Andersen Business Consulting, APC, MT&DC, .

Galeria Klubu CIO

Finaliści konkursu obdarowani nagrodami

Galeria Klubu CIO

Tomasz Starzec, dyrektor generalny APC trafia do dołka


TOP 200
Na ten temat
Magazyny CXO
Partnerzy Klubu CIO
O Klubie

Klub CIO to niezależna organizacja, która istnieje od 2003 roku. Powstał z inicjatywy International Data Group Poland S.A., amerykańskiego wydawnictwa, które prowadzi Kluby CIO w wielu różnych krajach.

Stworzony dla dyrektorów IT Klub CIO, to przede wszystkim dwie wartości najczęściej podkreślane przez samych członków Klubu. Po pierwsze - poszerzanie zakresu swojej wiedzy oraz - po drugie - możliwość spotkania się w swobodnej atmosferze, w gronie znakomitych menedżerów i porozmawianie o tym, co ważne dla każdego CIO.

Jak działa Klub CIO?
 • regularne spotkania w gronie kilkudziesięciu CxO (w większości CIO)
 • 2,5 godziny programu merytorycznego plus 1-2 godziny networkingu
 • spotkania w Warszawie i innch miastach (Gdańsk, Wrocław, i in.)
 • komunikacja w ramach grupy Klub CIO na LinkedIn
 • serwis cxo.pl – służy wymianie wiedzy, doświadczeń, przedstawia historie i dokonania członków Klubu CIO
 • udział w badaniach i dostęp do ich wyników – unikalne źródło wiedzy o opiniach i doświadczeniach innych CIO
Warto brać udział w Klubie CIO, aby
 • rozwijać wiedzę o dobrych praktykach zarządzania IT
 • wymieniać doświadczenia z najlepszymi CIO
 • zyskać uznanie na forum firmy i w społeczności IT
 • poprawiać własną skuteczność w realizacja celów IT i firmy
 • budować lepsze zrozumienie roli i zadań nowoczesnego CIO
 • uzyskać realny wpływ na strategię firmy