Czwartkowy Przegląd Prasy

Samsung porzuci Androida dla nowego systemu Tizen?... Telekomunikacja Polska do podziału. Powstanie hurtowy operator dla wszystkich?... Internauci coraz bardziej wszechstronni… 999 USD za tweeta… W Korei Płd. nie działają sieci mediów i instytucji finansowej… W sprawie JTT każdy sąd wie swoje…

COMPUTERWORLD

Piotrowski szefem sprzedaży Enterprise w Microsoft

Dariusz Piotrowski został dyrektorem sprzedaży do klientów Enterprise (Enterprise & Partners Group) w polskim oddziale Microsoft. Zwolnione przez niego stanowisko dyrektora Działu Nowych Technologii (Developer & Platform Group) obejmie od kwietnia Rafał Albin.

RZECZPOSPOLITA

Internauci coraz bardziej wszechstronni

Już ponad dwie trzecie polskich internautów podczas oglądania telewizji równocześnie korzysta z komputera, tabletu lub smartfona.

Samsung porzuci Androida dla nowego systemu Tizen?

Koreańska firma pokaże latem swój własny system operacyjny do smartfonów, konkurencyjny wobec Androida.

GAZETA PRAWNA

Telekomunikacja Polska do podziału. Powstanie hurtowy operator dla wszystkich?

Przez lata TP SA broniła się przed rozbiciem na część hurtową i detaliczną, do czego chciał ją zmusić nadzorca rynku. Teraz gotowa jest to zrobić z własnej woli. I dodatkowo jeszcze na tym zarobić.

PULS BIZNESU

W Korei Płd. nie działają sieci mediów i instytucji finansowej

Sieci komputerowe dwóch dużych południowokoreańskich banków i trzech głównych nadawców radiowo-telewizyjnych przestały w środę funkcjonować, wywołując spekulacje na temat ataku hakerskiego ze strony Korei Północnej.

W sprawie JTT każdy sąd wie swoje

Nie było zmowy grupy spółek MCI, a fundusz nie zarabiał na aktywach upadającej firmy, tylko spłacał jej długi — uważa sąd apelacyjny.

999 USD za tweeta

999 USD trzeba będzie zapłacić za skorzystanie z usługi World's Fastest Agency, agencji reklamowej działającej wyłącznie na platformie Twitter, która powstała… przedwczoraj - informuje portal Business Insider.