CIO Roku 2010 rozpoczynamy poszukiwania

Rusza kolejna edycja prestiżowego konkursu dla CIO.

Ubiegłoroczny, siódmy już w historii Konkurs CIO Roku przyniósł zwycięstwo Sławomira Panasiuka, CIO w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych SA. Drugie miejsce zajęli ex aequo: Tomasz Kuźmierz, wówczas CIO Fortis Bank BNP Paribas, oraz Janusz Stankiewicz, CIO połączonego z BPH GE Money Bank. Przyznano dwa wyróżnienia: dla Pawła Dobrzańskiego, CIO w Ruch SA, oraz Pawła Leżańskiego, CTO w Grupie Onet.pl. Konkurs po raz pierwszy wzbogacono o etap indywidualnych rozmów jury z kandydatami, co w ocenie zarówno uczestników, jak i obserwatorów podniosło jeszcze jego atrakcyjność i wartość. W ciągu roku staraliśmy się nagłaśniać doświadczenia i dobre praktyki nagrodzonych w konkursie na łamach magazynu CIO i tygodnika Computerworld, podczas spotkań organizowanych przez nasze wydawnictwo, promując tym samym postawę i osiągnięcia zawodowe uczestników i laureatów.

Obecnie zapraszamy szefów IT do udziału w kolejnej, VIII edycji Konkursu CIO Roku, organizowanego przez Klub CIO i redakcję CIO Magazynu Dyrektorów IT. Wzorem lat ubiegłych poszukujemy:

Zobacz również:

• CIO, który swoimi działaniami dokonał istotnej i cennej zmiany w swojej firmie

• CIO, którego praca w największym stopniu odpowiada na potrzeby biznesu

• CIO, który pokonał ograniczenia i najlepiej wykorzystał potencjał posiadanych zasobów

• CIO, który wykazuje inicjatywę...

...i gotów jest swoje osiągnięcia skonfrontować z dokonaniami innych uczestników konkursu, przekonać jury i podzielić się doświadczeniami i wiedzą w gronie innych CIO.