Agenda CIO 2010

W ramach tegorocznych, ramowych spotkań Klubu CIO pragniemy zaproponować dyskusję nad wyzwaniami, jakie szefowi i organizacji IT stawia biznes. Inspiracją do takiego zestawu zagadnień było cykliczne badanie Gartnera, które monitoruje zmiany oczekiwań biznesu względem CIO na świecie. W trakcie każdego ze spotkań przewidujemy dwa, trzy wystąpienia, do których zapraszamy CIO lub ekspertów w danych dziedzinach, oraz oczywiście dyskusję. Gorąco zachęcamy członków i sympatyków Klubu CIO do zgłaszania propozycji wystąpień.

Będziemy także zabiegać o wystąpienia CIO, którzy brali udział w Konkursie CIO Roku 2009. Być może uda się powtórzyć atmosferę ze spotkań i dyskusji konkursowych, które przyniosly dużo satysfakcji wszystkim ich uczestnikom... Mamy już potwierdzenia wystąpień na forum klubowym. Będziemy starali się, aby nawiązywały do przewodniego tematu spotkania w danym terminie. Pozostaną one jednak formą, która jest z jednej strony podziękowaniem, próbą dalszego promowania danego CIO w uznaniu jego dokonań, z drugiej - przybliża wszystkim członkom klubu te dokonania i umożliwia dyskusję, zderzenie poglądów i doświadczeń.

Pragniemy również organizować spotkania poza Warszawą. Nie chcemy być tylko klubem warszawskim... Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź to ośrodki, o których myślimy. Czujemy się do tego zobligowani. Jesteśmy zaszczyceni powtarzającymi się, życzliwymi zachętami ze strony członków klubu i osób ze środowiska top menedżerów IT.

Zobacz również:

Do zobaczenia w klubie!