Cyfrowa transformacja - podróż przez błędy, porażki i wyzwania. 

 24 września 2019 r.

 

Szanowni Państwo,

Wybaczcie, że zacznę od kilku brzydkich słów: dług technologiczny, strach przed innowacyjnością, odporna na zmiany kultura organizacyjna, ograniczony budżet… Znamy je wszyscy – to najpopularniejsze przekleństwa wielkich projektów IT. Lubimy sobie nimi rzucić, nie tylko pod nosem, rozmawiając o wyzwaniach, barierach, czy wręcz porażkach cyfrowych transformacji. Ponarzekać jest dość łatwo, trudniej jest do problemów podejść w sposób twórczy. Dlatego chcemy podjąć się właśnie tego zadania i zaprosić Państwa do wspólnej rozmowy o uczeniu się na błędach w procesach cyfrowych transformacji. 

Jeśli więc na co dzień angażujesz się w projekt cyfrowej transformacji, jeśli jesteś szefem IT, innym menedżerem z tego obszaru, a może zarządzasz firmą jako jej prezes troszczący się o sferę IT, to ten dzień - 24 września — powinieneś zapisać w kalendarzu.  

W programie zaplanowaliśmy wnioski z sondażu rynku, który właśnie realizujemy, inspirujące wystąpienie Tomasza Staśkiewicza, organizatora słynnych Fuckup Nights w Warszawie. Będzie też mocny pozytywny wkład Partnera Merytorycznego, firmy Matrix42 o obszarach firm szczególnie narażonych na niebezpieczeństwa. Będą w końcu gorące dyskusje w kameralnym gronie oraz rzadka okazja, by chętni mogli podzielić się… własną porażką.

Rolę Gospodarza przejmie w Poznaniu firma Żabka, która zaprosi nas do Hotelu Novotel przy Placu Andersa 1, gdzie odbędzie się całe nasze spotkanie.

Aby potwierdzić swój udział, prosimy o wypełnienie zgłoszenia oraz – koniecznie! - ankiety, której wyniki omówimy podczas spotkania.

A zatem - do zobaczenia 24 września 2019 r., w godzinach od 15.00 do 18.30 w Sali Londyn Hotelu Novotel, przy Placu Andersa 1 w Poznaniu!

 

Robert Jesionek

Klub CIO

 
 
 
Program spotkania Klubu CIO 24 września 2019
15.00–15.20

Klubowy networking przy kawie.

15.20–15.30

Omówienie cząstkowych wyników sondażu na temat wyzwań cyfrowych transformacji.

Robert Jesionek Robert Jesionek, Redaktor CXO
15.30–16.00

Porażki, które niczego nie uczą. Oraz: Jak dobrze przepracować niepowodzenia?

Tomasz Staśkiewicz Tomasz Staśkiewicz, lider inicjatywy, Fuckup Nights Warsaw
16.00–16.20

Przerwa, networking.

16.20–16.40

Rzeczywisty bilans transformacji cyfrowej,

Paweł Marciniak Paweł Marciniak, Dyrektor regionalny na Europę Wschodnią, Matrix42
16.40–17.40

Dyskusja wszystkich uczestników spotkania

17.40–18.30

Kolacja i dyskusje klubowe.

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby konferencja odbyła się zgodnie z prezentowanym programem, jednak zastrzega się możliwość częściowych zmian.

Partner spotkania Klubu CIO

Gospodarz Spotkania

 

Lokalizacja:

Hotel Novotel

Plac Andersa 1
Poznań

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:Robert Jesionek
Tel. +48 662 287 725
[email protected]

Łukasz Grabczyński
Tel. 662 287 912
[email protected]