Klub CIO

to społeczność czołowych CIO i najwyższej kadry IT w Polsce. Naszą misją jest tworzenie platformy do rozmów o najważniej- szych dla branży IT tematach, sprawdzonego miejsca do dyskusji. Charakter spotkania umożliwia networking i swobodne rozmowy w mniej formalnej atmosferze, w gronie znakomitych menedżerów. Łączymy decydentów, wskazujemy kierunki rozwoju polskiej branży IT. Rok spotkań Klubu CIO zamykamy uroczystą Galą, podczas której wybieramy CIO Roku.

Cyfrowa transformacja: metody, technolgie, narzędzia

Z jakich elementów składa się transformacja cyfrowa? Jakie technologie stanowią kanon cyfryzacji biznesu? Co decyduje o powodzeniu lub porażce cyfrowej transformacji? Jaki jest docelowy zestaw technologii, podejść, metod? Kryteria sukcesu.

Adaptacja innowacji - AI, RPA, VR itd.

Gdzie znaleźć i jak zaadaptować do modelu biznesowego innowacyjne technologie, rozwiązania i metody działania? W jaki sposób firma może odnaleźć efektywne zastosowania dla innowacji, jak artificial intelligence, machine learning, robotic process automation, virtual reality, augmented reality, mixed reality?

Szymon Augustyniak

redaktor naczelny
Klub CIo | CXO.pl

Organizator

The Heart Warsaw

Warsaw Spire, plac Europejski 1, Warszawa

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:Szymon Augustyniak
Tel. 662287994
[email protected]

Klaudia Kałuska
Tel. 662 287 865
[email protected]

Włodzimierz Duszyk
Tel. 662 287 870
[email protected]