Aplikacje 2020: światowe trendy ze szczyptą lokalnej specyfiki
Wejdź do Klubu!
Chief Digital Officer – wiele ról, wiele funkcji. Kto to właściwie jest CDO?
Chmura albo śmierć. Debata na Gali CIO Roku 2019
Zefiryn Tora CIO Roku 2019!

Systemy i architektury przedsiębiorstw Ewolucja czy rewolucja systemów klasy enterprise? Kluczowe zagadnienia infrastruktury strategicznej przedsiębiorstw.  Pure Digital Jakie rozwiązania digitalowe najlepiej wspierają biznes? W jaki sposób wdrażać i uczyć firmy wykorzystania nowej klasy rozwiązań i technologii? Jakie obszary biznesu najefektywniej wspiera digital?

15 października 2020 r., Warszawa
Spotkanie zakończone

Nowoczesna architektura kompetencji W jaki sposób integrować zewnętrzne i wewnętrzne zasoby, kompetencje, aby zapewnić firmie dynamiczny rozwój i konkurencyjność? Cyberbezpieczeństwo 2020 Nowe i stare zjawiska z zakresu cyberbezpieczeństwa. Dynamika cyberzagrożeń. Rozwój technologii i praktyk zarządzania pozwalających zapewnić bezpieczne działanie scyfryzowanego biznesu – elastycznego, ale stabilnego.

2 kwietnia 2020 r., Warszawa
Spotkanie zakończone

Jak się robi najlepsze IT w Polsce? Best practices laureatów CIO Roku 2019 - projekty wdrożeń i transformacji, które zainspirowały jury. Centralizacja, budowanie platform biznesowych, technozmiana modelu biznesowego, zarządzanie zmianą w wielkich organizacjach, biznesowe i finansowe korzyści z inicjatyw IT. Transformacja chmurowa. W jaki sposób zaprojektować transformację chmurową firmy? Monocloud czy multicloud? Czy stać nas na chmurę? Czy stać nas na ignorowanie chmury? Czy chmurowy vendor-lock jest realnym ryzykiem?

14 listopada 2019, Warszawa
Spotkanie zakończone

W listopadzie w Klubie CIO wraca evergreen: relacje z dostawcami technologii. W erze cyfryzacji trwa fatalne zauroczenie biznesu technologią. CIO musi czujnie reagować w świecie agresywnych dostawców rozmawiających bezpośrednio z biznesem. Jak zapobiec relacji szybko i prostą drogą prowadzącej do katastrofy – niespójnego, niestabilnego, niemożliwego do zarządzania IT hamującego lub niszczącego biznes?

Partnerzy Klubu CIO
O Klubie

Klub CIO to niezależna organizacja, która istnieje od 2003 roku. Powstał z inicjatywy International Data Group Poland S.A., amerykańskiego wydawnictwa, które prowadzi Kluby CIO w wielu różnych krajach.

Stworzony dla dyrektorów IT Klub CIO, to przede wszystkim dwie wartości najczęściej podkreślane przez samych członków Klubu. Po pierwsze - poszerzanie zakresu swojej wiedzy oraz - po drugie - możliwość spotkania się w swobodnej atmosferze, w gronie znakomitych menedżerów i porozmawianie o tym, co ważne dla każdego CIO.

Mirosław Forystek

Mirosław Forystek

Beata Mycer
Przemysław Federowicz
Józef Beźnicki
Nikodem Bończa Tomaszewski
Tomasz Krawczuk
Michał Paprocki
Michał Głowiński
Grażyna Musiatowicz-Podbiał
Rafał Robert Lewandowski
Tomasz Matuła
Łukasz Neuman
Sławomir Panasiuk
Monika Płocke
Dorota Poniatowska-Mańczak
Tadeusz Rogaczewski
Małgorzata Ryniak
Dariusz Stolarczyk
Józef Wacnik
Małgorzata Korycka-Purchała
Jacek Pulwarski