IPR-Insights partnerem Klubu CIO

IPR-Insights podpisał z IDG Poland umowę o współpracy, na podstawie której został firmą-partnerem Klubu CIO. W planach współpracy na 2016 rok potwierdziliśmy m.in. spotkania w Warszawie i spotkanie w Gdańsku!

Pragnę z przyjemnością poinformować, że Klub CIO zyskuje w firmie IPR-Insights partnera o interesującym i bogatym doświadczeniu w obszarze zarządzania oprogramowaniem i doradztwa licencyjnego. IPR-Insights wzmacnia znakomite grono strategicznych partnerów-przyjaciół Klubu CIO, złożone z firm Accenture i Integrated Solutions.

IPR Insights wywodzi się z Węgier, powstała w 2002 r. Na czele polskiego oddziału firmy działającego od kwietnia 2015 r., stoi Janusz Krzyczkowski.

Zobacz również:

  • Kto ponosi winę za postęp?

Klientami firmy są średnie i duże przedsiębiorstwa, m. in.: Sodexo Motivációs Rendszerek; Lufthansa Systems; Euronet Worldwide; Magyar Rádió; Sberbank Hungary; Generali Biztosító Zrt.; Magyar Telekom. Pierwszy projekt z obszaru Software Asset Management firma prowadziła w 2003 r., w 2005 r. wprowadziła rozwijany do dziś system SAM-Insights. System rozpoznaje 3,5 miliona plików wykonywalnych, baza SAM-Insights zawiera informacje o przeszło 94 tys. programów od 20 tys. producentów oprogramowania.

Informacje o nowym partnerze Klubu CIO: www.ipr-insights.pl

Klub CIO podczas gali CIO Roku 2015

Klub CIO podczas gali CIO Roku 2015