CIO Roku 2016: ośmioro wspaniałych. Napięcie rośnie!

Jury wybrało 8 finalistów konkursu CIO Roku 2016. Wybór był trudny - do obrad jury zakwalifikowało się 19 bardzo mocnych kandydatów. Rozstrzygające spotkania z jury odbędą się 17 i 18 listopada a werdykt ogłosimy 8 grudnia na Gali CIO Roku. Oto ośmioro wspaniałych, pomiędzy którymi jest CIO Roku 2016.

W 14. edycji konkursu CIO Roku do obrad jury zakwalifikowały się zgłoszenia 19 kandydatów z czołowych firm i instytucji.

Ich aplikacje bardzo wysoko ocenia tegoroczne jury, złożone z laureatów dotychczasowych edycji i znakomitych, doświadczonych top menedżerów IT. Na podstawie punktacji zgłoszeń dokonanej przez każdego członka jury wyłoniono 8 finalistów.

Zobacz również:Oto ośmioro wspaniałych, którzy spotkają się z jury aby przedstawić bezpośrednio swoje dokonania, dowieść charyzmy, przekonać do swojej wizji:

 • Tomasz Garbowski, LUX MED
 • Andrzej Leszczyński, PKO Bank Polski
 • Łukasz Krause, TAURON Polska Energia S.A.
 • Tomasz Krawczuk, Fabryki Mebli FORTE S.A.
 • Sławomir Pawlak, Raben Management Services Sp. z o.o.
 • Małgorzata  Rusin, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
 • Krzysztof Wykręt, Hochtief Polska S.A.
 • Jacek Zawadzki, Best S.A.


Napięcie rośnie!

Zapraszamy serdecznie do śledzenia dalszego przebiegu konkursu, zapraszamy na Galę CIO Roku 2016.

CIO Roku. Od 2003 r.
 • Elitarny, niezależny i obiektywny – jedyny konkurs na polskim rynku wyróżniający nowoczesnych liderów technologii biznesowych: wybitnych wizjonerów i wykonawców.
 • Konkurs dla szefów IT czołowych polskich i międzynarodowych firm, których dokonania miały strategiczne znaczenie dla ich organizacji. Konkurs dla CIO gotowych przedstawić swe dokonania środowisku, dowieść ich znaczenia i porównać je z dokonaniami elity polskich CIO.
 • W dwóch etapach jury złożone z laureatów poprzednich edycji CIO Roku oraz top menedżerów IT cieszących się autorytetem środowiska ocenia zgłoszenia i odbywa rozmowy z finalistami. Ta formuła pozwala zachować niezależność, obiektywizm, wybrać Najlepszego CIO.
 • W ciągu 14. edycji CIO Roku środowisko szefów IT uhonorowało tym tytułem 12 znakomitych CIO i wyróżniło kilkudziesięciu miejscami na podium oraz nagrodami Diament CIO.
 • Werdykt jury jest ogłaszany podczas uroczystej, wieczornej Gali CIO Roku, największego święta środowiska CIO w Polsce, któe raz do roku gromadzi ponad 150 szefów IT czołowych firm.

23-24 stycznia 2017 r. Zarejestruj się Zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania polegają przede wszystkim na odejściu od tradycyjnych koncepcji zespołów projektowych. Zespół w scrumie pełni kluczową rolę w tworzeniu oprogramowania. Odpowiednie określenie ról i przestrzeganie ceremonii to jedno. Bez praktycznej wiedzy wszystkich członków zespołu jak pracować z wymaganiami i rozwijać produkt, "młyn" nie spełni swojej roli.

27 stycznia 2017 r. Zarejestruj się Warsztaty mają na celu przekazanie wiedzy na temat problemów z prawami autorskimi we współczesnych  projektach IT oraz sposobach ich identyfikowania i rozwiązywania. Podczas warsztatów omówione zostaną najważniejsze konstrukcje prawa autorskiego w konfrontacji z najnowszymi trendami rynkowymi (np. model SaaS, Cloud Computing). Zaprezentowane zostanie w jaki sposób przekłada się te konstrukcje na konkretne klauzule w umowach...

9 lutego 2017 r. Zarejestruj się Jednodniowe szkolenie ”Najlepsze praktyki umów utrzymaniowych – czyli droga do skutecznego serwisu IT” poprowadzi Maciej Zackiewicz, radca prawny w Kancelarii Maruta Wachta, od lat specjalizujący się w kontraktach IT, w tym umowach utrzymaniowych. Działalność Kancelarii Maruta Wachta skupia się nie tylko na prawnych aspektach podpisywanych umów, lecz przede wszystkim na ich biznesowych konsekwencjach. Jesteśmy zaangażowani od...

24 lutego 2017 r. Zarejestruj się Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą agile jest rezygnacja z dokumentacji, przyzwolenie chaos, lekceważenie wymagań. W rzeczywistości, jest wręcz dokładnie przeciwnie: agile - odpowiednio realizowane - odnosi wielki sukces przede wszystkim dzięki wdrażaniu dyscypliny, dzięki skutecznemu przekonaniu zarówno programistów, jak i...

27 lutego 2017 r. Zarejestruj się Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy ryzyk prawnych oraz biznesowych. W ramach szkolenia, zaprezentowane zostaną przykłady wdrożeń rozwiązań mobilnych dokonywanych przez dostawców lokalnych oraz globalnych. Następnie omówione zostaną najbardziej innowacyjne rozwiązania wykorzystywane na rynku mobilnym (augmented reality, big...

2-3 marca 2017 r. Zarejestruj się Jedyna w roku konferencja poświęcona rządowym projektom IT. Pierwszy dzień poświęcony będzie strategii informatyzacji państwa do 2020 r. oraz najważniejszym projektom informatycznym realizowanym na szczeblu centralnym. Drugi dzień skoncentruje się na zastosowaniach technologii IT w sektorach, których rozwój determinuje polityka państwa i w których nowe technologie odegrają w najbliższych latach wielką rolę: energetyce,...

3-4 kwietnia 2017 Zarejestruj się Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie, prowadzone przez praktykujących coachów, dostarcza zestawu praktycznych narzędzi i technik, które pozwolą budować wydajne Zespoły Scrumowe oraz wydobywać ukryty w nich potencjał.