Galeria Klubu CIO

Gala Klubu CIO to moment, w którym pędzący czas CIO na chwilę się zatrzymuje. Jest okazją do tego, by z dystansem popatrzeć na siebie i docenić tych, którzy w środowisku CIO się wyróżniają.

Gala Klubu CIO to moment, w którym pędzący czas CIO na chwilę się zatrzymuje. Jest okazją do tego, by z dystansem popatrzeć na siebie i docenić tych, którzy w środowisku CIO się wyróżniają.

Drugą edycję Konkursu CIO Roku mamy już za sobą. Tym razem uroczysta Gala, na której ogłosiliśmy zwycięzców konkursu, miała miejsce wieczorem 30 listopada 2004 r. w Klubie Traffic w Warszawie. W pierwszym numerze magazynu CIO informowaliśmy o wynikach konkursu, dziś przypominamy, że CIO Roku 2004 została Dorota Poniatowska-Mańczak z Banku Zachodniego WBK S.A., drugie miejsce zajął Andrzej J. Galik z Thomson multimedia Polska, a trzecie miejsce ex aequo Sławomir Kierner z Procter & Gamble oraz Tomasz Romanowski z Alstom Power.

Zobacz również:

  • MC cyfryzacji


Kliknij, aby powiększyćIwona D. Bartczak i Wiktor Zborowski w dialogu scenicznymKliknij, aby powiększyćIwona D. Bartczak i Wiktor Zborowski w dialogu scenicznym
Dorota Poniatowska-Mańczak - CIO Roku 2004 i Henryk Baniowski - CIO Roku 2003Kliknij, aby powiększyćDorota Poniatowska-Mańczak - CIO Roku 2004 i Henryk Baniowski - CIO Roku 2003Zespół jazzowy Staff Only i jego basista, CIO w Alstom Power - Tomasz Romanowski (w krawacie)Kliknij, aby powiększyćZespół jazzowy Staff Only i jego basista, CIO w Alstom Power - Tomasz Romanowski (w krawacie)


Program galowego wieczoru tematycznie związany był z golfem, sportem, o którym mówi się, że zbliża do siebie ludzi, uczy szacunku dla partnerów, a także stwarza okazje do dobrego załatwiania interesów. O tym, ile w tym prawdy i co z tego wynika dla CIO, w sposób całkiem poważny, a chwilami mocno dowcipny, z Wiktorem Zborowskim (wytrawnym golfistą i znanym aktorem) rozmawiała Iwona D. Bartczak, redaktor naczelny magazynu CIO. Akcentów golfowych było jednak więcej. Firma Matrix.pl zakupiła dla wszystkich nagrodzonych sprzęt do gry w golfa, a Klub Golfowy w Rajszewie ufundował członkostwo w swoim Klubie i lekcje gry w golfa dla laureatów. Zwyciężczyni konkursu dodatkowo otrzymała nagrodę ufundowaną przez firmę Tourismus Salzburg GmbH, reprezentowaną przez Austriacki Ośrodek Informacji Turystycznej. Jest to bardzo atrakcyjna wycieczka do Salzburga. CIO Roku otrzymała także szkolenie z zakresu zarządzania projektami od sponsora Klubu CIO, firmy MT&DC.

Na specjalne podkreślenie zasługuje koncert zespołu Staff Only, który miał miejsce podczas Gali. Kompozycje, które usłyszeliśmy, swoim wysokim poziomem naprawdę zapierały dech w piersiach. Zapomnieć też nie można, że liderem zespołu, a zarazem jego basistą i kompozytorem jest Tomasz Romanowski, CIO w Alstom Power, finalista obu dotychczasowych edycji Konkursu CIO Roku.

W tym roku Gala zgromadziła ponad stu gości, byli to nie tylko członkowie elitarnego Klubu CIO, ale także ich przełożeni i sponsorzy klubowi: Andersen Business Consulting, APC, MT&DC, SAS Institute.

Finaliści konkursu obdarowani nagrodamiKliknij, aby powiększyćFinaliści konkursu obdarowani nagrodamiTomasz Starzec, dyrektor generalny APC trafia do dołkaKliknij, aby powiększyćTomasz Starzec, dyrektor generalny APC trafia do dołka

21 września 2017 r. Zarejestruj się Do dziś tytułem Lidera Informatyki poszczycić się może blisko 100 firm. W konkursie wyłaniamy firmy i instytucje, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania IT, aby zwiększyć efektywność swoich działań. Już 21 września poznamy laureatów Konkursu Lider Informatyki 2017.

25 września 2017 r. Zarejestruj się Konferencja Agile w biznesie jest dedykowana liderom zmian i kadrze zarządzającej. To jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce, które skupia menedżerów wyższego i średniego szczebla z dużych i średnich organizacji i jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w tym gronie. W tym roku przyjęliśmy formułę jednodniowego spotkania, by w formie intensywnego dnia zaproponować Państwu maksimum korzyści i inspiracji.

28-29 września 2017 r. Zarejestruj się Konferencja E-commerce Standard to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i posiadająca najdłuższą historię konferencja poświęcona tematyce sprzedaży produktów i usług przez Internet.Jak co roku, konferencji będzie towarzyszyła premiera raportu z ogólnopolskiego badania branży e-commerce.E-commerce Standard 2017 to nie tylko wiedza i nowe doświadczenie, to także możliwość networkingu i nawiązania nowych relacji w branży...