Cyfrowa akceleracja z trzech perspektyw
Tomasz Krawczuk CIO Roku 2016!
CIO Roku 2016: ośmioro wspaniałych. Napięcie rośnie!
Wrocławska cyfrowa misja.. w granicach prawa
Trendy i wyzwania e-commerce na 2016 i 2017 rok.
CIO 2020 - Klub CIO o cyfrowej misji CIO
Odpowiedź CIO Roku na artykuł we Wprost
22 czerwca 2017, Wrocław
Spotkanie zakończone

Podczas spotkania Klubu CIO we Wrocławiu będziemy dyskutować dwa duże i wymierne, brzemienne w skutki zagadnienia.  Optymalizacja licencji jest szerokim pojęciem, zawężamy ją z pomocą Janusza Krzyczkowskiego, CEO IPR Insights, do zagadnienia strategii i taktyki jednego z czołowych dostawców – SAP.  O działaniu zgodnie z wymogami rozporządzeń RODO i ePrivacy podyskutujemy z mecenasem Pawłem Litwińskim, członkiem rady ds. Cyfryzacji Ministerstwa Cyfryzacji, odnosząc się do intencji, kluczowych elementów i prognozowanych konsekwencji tych regulacji. 

8 czerwca 2017, Warszawa
Spotkanie zakończone

Zarządzamy coraz większą ilością systemów informatycznych dostępnych w trybie 24/7. Są one coraz bardziej złożone i współzależne. Poza sprzętem i oprogramowaniem konieczne jest właściwe zorganizowanie operacji IT.

18 maja 2017, Warszawa
Spotkanie zakończone

Blockchain, czyli inaczej DLTs – Distributed Ledger Technologies, to temat istotny z uwagi na potencjalne możliwości zastosowania zarówno w obszarze publicznym, jak i prywatnym, oraz ze względu na przewidywany wpływ na szereg sektorów, w tym finansowy i publiczny.